یکشنبه, 17 آذر 1398

آخرین عناوین بین الملل

الاخبار خبر داد

 سفر رئیس جمهور ترکیه به روسیه در حالی است که اسرائیل بیم دارد اردوغان و پوتین همتای روس او در مورد بقای بشار اسد در قدرت به توافق برسند.

 وزیر خارجه عراق ضمن انتقاد مجدد از اقدام آل خلیفه در سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم این اقدام را نقض آشکار «حقوق بشر» ارزیابی کرد

 در حالی که معاون رئیس پیشین سیا بر این باور است که هیلاری کلینتون انتخاب امن‌تری در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا به شمار می‌رود ولی پیشنهادات و طرح‌های خطرناکی نیز دارد.

جدیدترین تحولات حلب

 ارتش سوریه و نیروهای مقاومت با کنترل بر گذرگاهی که تروریست‌ها به سمت محله‌های شرقی حلب باز کرده بودند، عملا این گذرگاه را مسدود کرده‌اند.

گزیده‌ای از گزارش سالانه پنتاگون درباره توانمندی‌های نظامی ایران

 وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که ایران از زمان امضای توافقنامه هسته‌ای در سال گذشته، قابلیت‌های تهاجمی سایبری خود را ارتقا داده است.

فرمانده مدیریت علمیات ارتش روسیه تأکید کرد اگر واشنگتن به پیشنهادهای مسکو پاسخی ندهد، روسیه به صورت یکجانبه آتش‌بس

نماینده سازمان ملل خبر داد

فرستاده ویژه سازمان ملل به یمن اعلام کرد که تمامی گروه‌های یمنی بر سر تشکیل دولت وحدت ملی و ادامه گفت‌وگوها در کویت توافق کردند.
با تصویب هیئت وزیران

هیئت وزیران ممنوعیت ورود کالاهای تولیدی یا صادراتی از مبدأ عربستان و تداوم توقف سفر عمره را تصویب کرد.
نظرسنجی نشان داد

نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می‌دهد که میزان حمایت انگلیسی‌ها از خروج این کشور از اتحادیه اروپا روز به روز در حال افزایش است.
معاون نخست وزیر ترکیه

معاون نخست وزیر ترکیه اذعان کرد، آنکارا به دلیل تحریم‌های روسیه، ۳.۱ میلیارد دلار از مبادلات تجاری خود را در سال ۲۰۱۶ از دست خواهد داد.
در تماس تلفنی نماینده پوتین و امیرعبداللهیان عنوان شد

نماینده ویژه رئیس جمهوری روسیه در گفتگوی تلفنی با معاون وزیر امور خارجه کشورمان نقش جمهوری اسلامی ایران را در تقویت روند سیاسی در منطقه بارز دانست.
سخنگوی جنبش اسلامی نیجریه

سخنگوی جنبش اسلامی نیجریه تأکید کرد که رهبر شیعیان این کشور مورد اصابت چهار گلوله قرار گرفته ولی جان سالم به در برده است.

آخرین اخبار بخش ها